Konkurs fotograficzny

Ptaki krajobrazu rolniczego

Zapraszamy do konkursu fotograficznego! Wokoło roi się od ptaków i wszędzie je słychać. Ptaki popisują się swoją piosenką i gracją. Wiosna to świetny czas, żeby cieszyć się ich pięknem. Chwyćcie za aparat i przesyłajcie do nas zdjęcia bohaterów tych wiosennych zalotów.

Dla zwycięzców mamy dużo nagród! Nagrody wspierają wiedzę i edukację przyrodniczą – wśród nich: aparat fotograficzny, lornetka do obserwacji ptaków (dla każdego z trzech zwycięzców), filmy, albumy i książki przyrodnicze, domki dla owadów, budki lęgowe. Pierwszą nagrodą w konkursie są nagrody rzeczowe o łącznej wartości nie przekraczającej 1500 zł, drugą nagrodą – o wartości nie przekraczającej 1000 zł a trzecią o wartości nie przekraczającej – 500zł. Mamy również nagrody pocieszenia: budki lęgowe dla sikorek,piękne albumy Żurawie Kłosowskiego, filmy na DVD "FRU!" oraz "Rico prawie bocian".

Zadaniem konkursowym jest sfotografowanie ptaka lub ptaków krajobrazu rolniczego. Kryteriami wyboru zwycięskich prac będą: wartość estetyczna, jakość wykonanego zdjęcia, pomysł, oryginalność oraz osadzenie bohatera zdjęcia w krajobrazie rolniczym. Uczestnikami Konkursu mogą być osoby, które zgłoszą fotografie swojego autorstwa według zasad regulaminu. Można zgłosić od jednej do pięciu fotografii, lub przesłać do nas kolaż ze zdjęciami ptaków. Uczestnikami konkursu mogą być osoby pełnoletnie oraz młodzież od 13 roku życia za zgodą opiekunów. 

 

Jakie ptaki, to ptaki krajobrazu rolniczego? Podpowiedź znajdziecie na naszym plakacie!

 

Regulamin dostępny jest tutaj.

 

Informacji o konkursie udziela:

Justyna Różańska
[email protected]
t
el. 663 747 737

 

Fotografia: Potrzos, autor: Cezary Korkosz

Wróć do listy artykułów
Up